Przedsiębiorstwo Romanowski
Maszyny rolnicze
Aktualności O firmie Maszyny nowe Maszyny używane Praca Serwis BOSCH Sklep internetowy Kontakt

O firmie

Przedsiębiorstwo Romanowski jest uznanym dystrybutorem światowej klasy ciągników i maszyn rolniczych renomowanych firm:
McCORMICK, Bednar, Caterpilar, Dalbo, Horsch, Hardi oraz KUHN.

Posiadamy w pełni wyposażony i z profesjonalna obsługą magazyn części zamiennych do takich marek jak: McCORMICK, CASE IH, Hardi, Kverneland, RAU, Manitou, JCB, Machio-Gaspardo, Challenger, Laverda, KUHN, Rauch, Vicon, Horsch, oraz wielu innych.

Należymy do elitarnej grupy Michelin Exelagri - grona najbardziej profesjonalnych serwisów opon rolniczych i przemysłowych firmy Michelin w Europie. Posiadamy w sprzedaży opony (Michelin, Kleber, Taurus), które pasują do twojego ciągnika, kombajnu, opryskiwacza, ładowarki, koparki, przyczepy, beczkowozu i wielu innych maszyn rolniczych. Zakupione u nas opony z grupy Michelin zamontujemy Tobie gratis na profesjonalnych maszynach oponiarskich. Oferujemy dowóz, naprawę, geometrię, porady dotyczące opon.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w sprzedaży i serwisowaniu ciągników i maszyn rolniczych w czasie długoletniej działalności na rynku, pozwala nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy profesjonalny serwis zapewniający obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną sprzedawanych przez nas ciągników i maszyn rolniczych. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi dla rolnictwa wprowadzamy usługę naprawy oraz diagnostyki układów paliwowych w silnikach wysokoprężnych na maszynach probierczych i diagnostycznych firmy BOSCH.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Prosimy pamiętać, że w każdej chwili na Państwa pytania czekają nasi specjaliści.

Copyrights 2012 Przedsiebiorstwo ROMANOWSKI Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie webCase.pl