nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Valtra

Valtra jest pionierem w opracowywaniu i personalizowaniu łatwych w użyciu rozwiązań dla ciągników, sprawdzających się w szerokim zakresie zastosowań. Naszą misją jest pomaganie klientom w rozwijaniu ich działalności poprzez maksymalizację zwrotu z inwestycji. Jesteśmy głęboko przekonani, że ciągnik to najbardziej uniwersalna maszyna dla wielu segmentów rynku, oferująca nieograniczone funkcje spełniające potrzeby naszych klientów.

Ciągniki i usługi Valtra są doceniane za niezawodność, uniwersalność, wytrzymałość i skandynawskie korzenie. Każdy ciągnik jest specjalnie projektowany na potrzeby danego klienta i produkowany tak, aby wytrzymywać najtrudniejsze warunki klimatyczne oraz zapewniać najwyższy poziom wydajności w najbardziej wymagających warunkach roboczych. 

Współczesne ciągniki Valtra łączą w sobie dziedzictwo fińskiej firmy Valmet i szwedzkiej Volvo BM. Prekursor wszystkich ciągników Valtra pojawił się przeszło sto lat temu, w 1913 roku, gdy Theofron Munktell zaprezentował model 30-40. Korzenie firmy sięgają 1832 roku w Szwecji i 1951 roku w Finlandii.

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności