nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

APV

Siedzibą firmy APV-Technische Produkte GmbH jest Dallein na północy Dolnej Austrii. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1997 roku przez dyrektora Ing. Jürgena Schölsa i na samym początku postawiło sobie za zadanie projektowanie innowacyjnych maszyn rolniczych. W ostatnich latach międzynarodowa ekspansja stała się ważnym czynnikiem napędowym rozwoju firmy, a sieć dystrybucyjna APV w dalszym ciągu się rozrasta.

Aby sprostać wysokim wymaganiom w branży maszyn, wszystkie maszyny z palety produktów APV są ciągle udoskonalane i przystosowywane do najnowszego poziomu wiedzy technicznej. W taki sposób firma APV może przez cały czas oferować wysokiej jakości, elastyczne i efektywne rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom klientów.

APV Polska jest przedstawicielstwem handlowym austriackiego producenta maszyn rolniczych APV Technische Produkte, Specjalizujemy się w dystrybucji rozsiewaczy, siewników pneumatycznych oraz maszyn do pielęgnacji użytków zielonych.

Brak produktów

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności