nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

SERIA T

SERIA T

VALTRA SERII T :
5. GENERACJA

Jeżeli wymagasz więcej od swojego ciągnika, seria T oferuje najbardziej precyzyjne maszyny o dużej mocy. Doskonała widoczność dookoła przekłada się na pełną kontrolę nad terenem z wygodnej kabiny. Pozwalając technologii pracować dla Ciebie, masz pewność, że cała Twoja praca jest realizowana w wysokim standardzie T.

Wielokrotnie nagradzana moc i wydajność

Piękno, intelekt i moc – wielokrotnie nagradzana seria T jest wybitna w każdym aspekcie, łącząc moc inteligentnej technologii z potęgą 6-cylindrowego silnika. Wejdź do kabiny, aby doświadczyć wokół siebie możliwości tego ciągnika dzięki dużej ilości miejsca oraz doskonałej widoczności w dzień i w nocy. Wygodny wyświetlacz na słupku A zapewnia informacje i sterowanie dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Inteligentne technologie Valtra to wszechstronna kontrola nad Twoją pracą. Seria T króluje na każdym terenie, przemieszcza się płynnie, podczas gdy Ty czerpiesz korzyści. Jeżeli cenisz moc, precyzję i zysk, seria T to maszyna przeznaczona dla Ciebie.

 

Podstawowe cechy

  • Łatwe w użyciu i wygodne – Komfort, ergonomia i łatwość obsługi to kluczowe cechy serii T. Aktualizacje w piątej generacji obejmują ulepszony interfejs użytkownika, sterowanie oraz inteligentny wyświetlacz na słupku A, który pokazuje informacje dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Kolumna kierownicy i sama kierownica zostały zmodernizowane na potrzeby lepszej użyteczności i widoczności. Uznana w branży technologia SmartTouch w modelach Versu i Direct oznacza większe zyski płynące ze spokojnej pracy.
  • Niskie koszty utrzymania – Z Valtra dostajesz więcej. Wykonany przez Valtrę silnik z hydrauliczną regulacją luzów zaworowych pozwala ograniczyć koszty, a mocną, ale zwrotną maszynę zaprojektowano tak, aby oszczędzać Twoje pieniądze, paliwo i czas.
  • Technologia na Twoich usługach – Dzięki technologii w pełni zintegrowanej z ciągnikiem, Twoja maszyna pracuje dla Ciebie, oferując większą precyzję, zysk i prędkość. Otrzymujesz pełne informacje na temat wydajności ciągnika, systemu sterowania osprzętem, precyzyjnych linii prowadzenia i optymalnych danych wejściowych. Kiedyś musiałeś zgadywać, teraz posiadasz wiedzę popartą danymi. Oszczędzaj czas, pieniądze i nerwy – korzystaj z naszych technologii i wracaj do domu na czas.
  • Wielofunkcyjność – Jedź wygodnie wszędzie tam, gdzie masz wykonać pracę. Doświadczysz płynnej jazdy na drogach przy dużych prędkościach i obciążeniu, natomiast duży prześwit i pneumatyczne zawieszenie przedniej osi zapewnią Ci komfort w terenie. Personalizuj swój ciągnik Serii T za pomocą Valtra Unlimited, dodaj fabrycznie montowany ładowacz czołowy lub wybierz dowolną opcję, która pomoże Ci w pracy. Możemy dostosować ten wielofunkcyjny pojazd według Twoich indywidualnych pragnień i potrzeb.
  • Widoczność w dzień i w nocy przez cały rok – Doskonała widoczność z siedzenia kierowcy, we wszystkich kierunkach, w każdych warunkach. Światła do jazdy dziennej LED zwiększają bezpieczeństwo i sprawiają, że będziesz doskonale widoczny dla innych. Wycieraczki szyb bocznych dają lepszą widoczność, a 10 otworów nawiewu w dachu chroni szyby przed zaparowaniem.
  • Jazda tyłem dzięki TwinTrac – Pracuj do przodu i do tyłu dzięki unikalnemu systemowi jazdy tyłem TwinTrac firmy Valtra. Niesamowita widoczność do tyłu i opcjonalny dach Skyview umożliwiają efektywną i bezpieczną pracę we wszystkich kierunkach.

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności