nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

SERIA S

SERIA S

Ciągniki serii S: WIELKIE ZADANIA WŁAŚNIE STAŁY SIĘ LEPSZE.

Ciągniki rolnicze Valtra serii S czwartej generacji to traktory, których zrównoważone osiągi pomogą uzyskać najwięcej z nowej inwestycji – maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach. Skonstruowaliśmy niezawodną maszynę, w której znajdziesz wszystkie pożądane usługi. Zapewnia to uzyskanie najlepszego możliwego poziomu zwrotu z dokonanej inwestycji.

Valtra serii S to potężna inwestycja i potężny ciągnik, na którym można polegać. Jego podstawowe funkcje zaprojektowano do obsługi nawet najtrudniejszych prac. Mocny silnik, bezstopniowa przekładnia oraz optymalny rozkład masy zapewniają skuteczne osiągi. Wydajność układu hydraulicznego jest wystarczająca do korzystania z ciężkich maszyn rolniczych zarówno do prac polowych, jak i leśnych. Duża kabina zapewnia przestronne środowisko pracy opratora, a komfort jazdy jest bezkonkurencyjny.

 

Podstawowe cechy

  • Silnik AGCO Power 84 AWF – Ten silnik to Fińska moc napędowa i numer jeden na świecie! Jest to pierwszy silnik do ciągników spełniający wymagania normy emisji spalin Tier 4 Final, Stage 4. Technologia ta zapewnia również niezawodność silnika bez żadnego wzrostu kosztów eksploatacji.
  • Dwie turbosprężarki – Traktory, ciągniki rolnicze Valtra serii S są wyposażone w dwie sekwencyjne turbosprężarki, które umożliwiają uzyskanie większego momentu obrotowego przy mniejszej prędkości obrotowej oraz niższej temperaturze spalin. To z kolei zwiększa trwałość i zmniejsza wymogi w zakresie obsługi. Układ hydraulicznego kasowania luzów zaworowych zmniejsza koszty serwisowania.
  • Oszczędność paliwa – Wydajność ciągników serii S stała zawsze na najwyższym poziomie. Silnik AWF AGCO Power o pojemności 8,4 l w traktorach nowej serii S zmniejsza zużycie paliwa o kolejne 5%.
  • Innowacja łącząca to, co najlepsze – Ciągniki rolnicze serii S łączą w sobie innowacje opracowane przez konstruktorów Valtry, AGCO POWER oraz niemieckich inżynierów. Opracowany przez Valtrę inteligentny układ sterujący ciągnika, stanowi połączenie tych innowacji w celu stworzenia bezkonkurencyjnego pakietu jaki wyróżnia te maszyny rolnicze: mocy, która jest wydajna, łatwa w obsłudze i niezawodna
  • Zoptymalizowana przekładnia – Przekładnia bezstopniowa AGCO AVT, w którą wyposażone są maszyny i ciągniki rolnicze Valtra z serii S ma różne obszary robocze służące do wykonywania prac wymagających różnych prędkości. Obszar roboczy A jest przeznaczony do wszystkich warunków pracy wymagających dużej siły uciągu, podczas gdy obszar roboczy B służy do ogólnego transportu drogowego. Umożliwia to optymalizację siły uciągu i wydajności przekładni. Dla przykładu, podczas jazdy przy niskich prędkościach obrotowych silnika oszczędności paliwa są znaczne.
  • Do 10% więcej mocy – W ciągnikach serii S dostępny jest teraz innowacyjny układ SigmaPower. Za każdym razem, gdy zajdzie konieczność uzyskania dodatkowej mocy na WOM, kołach lub w układzie hydraulicznym, elektroniczny układ sterowania pracą silnika zwiększa moc o nawet 10% – do 405 koni mechanicznych. Zwiększenie mocy maszyny rolniczej dostępne jest również podczas jazdy z prędkością przekraczającą 20 km/h.

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności