nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

SERIA N

SERIA N

VALTRA SERII N:
5. GENERACJA

Żadne wyzwanie nie jest zbyt duże i żadne zadanie zbyt małe dla ciągników z nagradzanej serii N. Jeśli szukasz idealnego połączenia rozmiaru, mocy i komfortu, nie szukaj dalej.

Wydajne i kompaktowe ciągniki serii N to zwinne maszyny robocze, charakteryzujące się ergonomią i wygodą oraz zaprojektowane z myślą o łatwej i wydajnej pracy z ciągnikiem. Diodowe światła do jazdy dziennej zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy po drogach. Solidne i niezawodne maszyny z serii N zapewniają efekty przy małym rozmiarze.

Seria N wyróżnia się pod każdym względem

Jeśli potrzebujesz maszyny do wykonywania różnych zadań, seria N idealnie sprawdzi się na wszystkich frontach. Płynna i zwinna praca, pełna widoczność wokół maszyny i wydajny 4-cylindrowy silnik zapewniają optymalną moc, precyzję oraz niskie zużycie paliwa. Dzięki wbudowanej technologii Smart Farming zyskujesz pewność, że Twoja maszyna
wykona większość pracy za Ciebie.

 

Podstawowe cechy

  • Komfort przez cały dzień – Seria N ma na celu ułatwienie pracy przez cały dzień. Ergonomiczny interfejs użytkownika i elementy sterujące sprawiają, że jazda ciągnikiem jest przyjemna, a łatwy w obsłudze wyświetlacz na słupku A pokazuje informacje, gdy są one potrzebne.
  • Moc z przodu – 5. generacja serii N to maszyny bezkompromisowe, których przód kryje w sobie prawdziwą moc. Zawieszenie przedniej osi AIRES przeznaczone do wszystkich obciążeń i temperatur oraz w pełni zintegrowany przedni układ zawieszenia narzędzi i WOM zapewnią Ci sukces — podczas załadunku, podnoszenia lub obu tych czynności. A skoro już rozmawiamy o ładowaniu… Pojazdy z serii N to nadal mistrzowie obsługi ładowaczy czołowych.
  • Widoczność w dzień i w nocy przez 365 dni w roku – Zobacz wszystko z poziomu fotela kierowcy. Widoczność jest naprawdę doskonała. Wycieraczki szyb bocznych usuwają zanieczyszczenia z bocznych szyb, a 10 otworów wentylacyjnych w dachu gwarantuje przejrzystość szyb od wewnątrz. Światła do jazdy dziennej LED zwiększają bezpieczeństwo i poprawiają komfort pracy.
  • Zbudowane, aby oszczędzać czas i pieniądze – To nie tylko kwestia silnika o niskim zużyciu paliwa czy wysokiej wydajności. Ani moc przekazywaną na podłoże, automatyczną skrzynię biegów ani zwinność. Cała seria N została zaprojektowana tak, by oszczędzać czas i pieniądze oraz koić nerwy. Dzięki firmie Valtra niski koszt posiadania i większa wydajność są zawsze częścią planu.
  • Wszechstronność – Wygodna jazda na każdym terenie. Pojazd pozwala na rozwijanie dużych prędkości na drodze i gwarantuje płynne prowadzenie, a duży prześwit nad podłożem i pneumatyczne zawieszenie przednie zapewniają komfort w terenie. Valtra Unlimited umożliwia dostosowanie ciągnika do potrzeb gospodarstw i pól, dodanie ładowacza czołowego lub wybranie narzędzi do prac leśnych albo komunalnych. Jesteśmy w stanie spełnić każdą Twoją prośbę.
  • Jazda do tyłu dzięki systemowi TwinTrac – Wyjątkowy układ odwracania napędu TwinTrac firmy Valtra pozwala na jazdę do przodu i do tyłu. Doskonała widoczność do tyłu i opcjonalny dach Skyview umożliwiają wydajną i bezpieczną pracę we wszystkich kierunkach.

 

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności