nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt Twister

Fendt Twister

Doświadczenie na całej linii. Przetrząsacz Fendt Twister.

Dzięki innowacyjnej i sprawdzonej technologii przetrząsacze Fendt Twister są specjalistami w szybkim i efektywnym suszeniu plonów na pasze. Stanowią idealne ogniwo pomiędzy kosiarką a zgrabiarką. Ponad sto lat doświadczenia w dziedzinie maszyn do zbioru pasz znajduje dzwierciedlenie w każdym detalu.

 

Ramy na wieczność

Wszystkie przetrząsacze Fendt Twister mają szeroką kwadratową ramę grubościenną. Zapewnia to długą żywotność i wyjątkową stabilność, podobnie jak połączenie poszczególnych wirników za pomocą wytrzymałych sworzni, specjalnych łożysk kołnierzowych i hartowanych śrub. Centralna przekładnia przetrząsaczy Fendt Twister zanurzona jest w kąpieli olejowej i zabezpieczona jest przed wnikaniem pyłu i zanieczyszczeń. Łożyska na obu końcach zapewniają niezrównanie płynną pracę.

 

Bezpośredni napęd

Wszystkie elementy napędu są niezawodnie zabezpieczone przed pyłem i zanieczyszczeniami dzięki zamkniętej obudowie i są smarowane smarem. Szeroki wał sześciokątny i samocentrujące przeguby krzyżakowe zapewniają efektywne napędzanie wirników. Bezobsługowy system udowodnił tysiące razy swoją wartość i zalety bezpośredniego, prostego napędu w przetrząsaczach siana. System jest również łatwo dostępny, a tym samym wyjątkowo łatwy w konserwacji.

 

Ustawienia w ruchu

Inteligentne rozwiązania, dzięki którym przetrząsacze Fendt Twister są wydajnymi, dobrze zaprojektowanymi maszynami, można również znaleźć na kołach wirników. Zostały one rozmieszczone w taki sposób, aby w najniższym punkcie na podłożu pozostawała tylko niewielka przestrzeń do ramion palców. Dzięki temu przetrząsacze Twister doskonale dostosowują się do terenu, zapobiegając zanieczyszczaniu pasz. Koła wyposażone są również w osłony chroniące przed owijaniem materiału, które utrzymują trawę z dala od obręczy.

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności