nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt Tigo (XR/VR/PR)

Fendt Tigo (XR/VR/PR)

Elastyczny. Kompaktowy. Wytrzymały. Fendt Tigo XR, VR i PR.

Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie jakości podawania. Obszerna przestrzeń załadunkowa. i szybkie rozładowywanie to atuty przyczep zbierających Fendt Tigo PR, VR i XR. Wielofunkcyjna przegroda z funkcją VarioFill zapewnia dodatkowe 6 m³ przestrzeni, umożliwiając transport imponujących ładunków. Zarówno podczas pracy z zielonką, jak i sianem — układ automatycznego załadunku z płynnie regulowanym ciśnieniem wstępnego zagęszczania zapewnia wykorzystanie każdego metra sześciennego i aktywnie wspiera proces rozładunku. Efektem jest czysta, całkowicie opróżniona przyczepa i pasza najwyższej jakości.

 

Zawsze na odpowiednim kursie.

Przyczepa Fendt Tigo zapewnia utrzymanie odpowiedniego kursu zarówno podczas jazdy na terenach nizinnych, na drogach, jak również w trudnym terenie. Niezależnie od nachylenia podłoża, funkcja kontroli stabilności FSC pozwala zawsze utrzymać pojazd w poziomie. Poziom stabilności pojazdu jest imponujący nawet podczas pokonywania zakrętów, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie i cieszyć się komfortem jazdy niezależnie od rodzaju ładunku.

 

100 procent wydajności. Zawsze i wszędzie.

Przyczepy Fendt Tigo zawsze dają z siebie wszystko — niezależnie od tego, czy jest to przyczepa zbierająca, czy też przyczepa do transportu zielonki. Dzięki wszechstronnym przyczepom Fendt Tigo praca odbywa się w sposób wydajny, elastyczny i z zachowaniem najwyższego poziomu jakości. Stanowią one idealne połączenie niewielkiego rozmiaru i innowacyjnych rozwiązań. Do ich najważniejszych zalet należą:

  • Duża przestrzeń ładunkowa, wynosząca od 31 m³ do 54 m³ (DIN), przy zachowaniu lekkiej i kompaktowej konstrukcji
  • Regulacja nacisku podbieracza na podłoże
  • Przechylająca się w zakresie 80° wielofunkcyjna przegroda wyposażona w układ VarioFill
  • Mała odległość między podbieraczem a rotorem tnącym
  • Bezpośredni, bezobsługowy i wytrzymały napęd zanurzony w kąpieli olejowej
  • Możliwość równoległej obsługi ISOBUS za pomocą dźwigni napędu, terminalu Varioterminal i terminalu przyczepy
  • Możesz zdecydować się na sterowanie ciągnikiem przez przyczepy Tigo XR i VR dzięki funkcji TIM ready (Tractor Implement Management)
  • Dostępny jest opcjonalny, hydrauliczny podbieracz o dużej szerokości i wysokiej wydajności
  • Dostępny z urządzeniem do ostrzenia noży FlexSharp
  • Gotowość do pracy w charakterze przyczepy zbierającej lub przyczepy do transportu zielonki bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności