nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt Tigo (MS/MR/MR Profi)

Fendt Tigo (MS/MR/MR Profi)

Sprawna realizacja codziennych zadań. Fendt Tigo MS.

Fendt Tigo MS wyróżnia się z tłumu, zwłaszcza jeżeli chodzi o codzienne zadania. Zespół wahacza wyjątkowo łagodnie obchodzi się z materiałem i doskonale sprawdza się przy zbiorze siana. Również codzienne zbieranie pasz czy ładowanie kiszonek nie stanowią żadnego problemu dla tego uniwersalnego modelu o pojemności załadunkowej sięgającej 35 m³.

 

Elastyczny. Kompaktowy. Wytrzymały. Fendt Tigo MR i MR Profi.

Profesjonalna technologia dla gospodarstw i firm średniej wielkości. Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie jakości podawania. Obszerna przestrzeń załadunkowa. i szybkie rozładowywanie Zdecyduj się na przyczepę do transportu zielonki Fendt Tigo MR Profi. Plus dodatkowe 6 m³. Wielofunkcyjna przegroda z układem VarioFill zapewnia ogromną ładowność — do 50 m³. Zarówno podczas pracy z zielonką, jak i sianem — Układ automatycznego załadunku z płynnie regulowanym ciśnieniem wstępnego zagęszczania umożliwia wykorzystanie każdego metra sześciennego i aktywnie wspiera proces rozładunku. Model Tigo MR 100 Profi to najwyższej klasy przyczepa zbierająca siano – odpowiednia do najbardziej wymagających zastosowań.

 

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności