nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt Katana

Fendt Katana

Siła precyzji: Nowy model Fendt Katana 650.

Zbiór roślin na paszę i zarabianie pieniędzy z Fendt Katana 650 to czysta przyjemność. Bo w końcu zawsze chodzi o wydajność. Aby wyprzedzić innych o jedno cięcie. Z najlepszymi wynikami pod względem nie tylko ilości, ale i jakości. W jaki sposób możesz osiągnąć dokładnie taki cel w efektywny sposób? Czytaj dalej, aby się przekonać.

  • Zupełnie nowa technologia przepływu plonu: Fendt CropFlow 2.0
  • Zupełnie nowe zgniatacze ziarna — Fendt R i RS
  • Doskonałe przygotowanie kukurydzy nawet przy długości cięcia do 30 mm
  • Moc do 21% większa w porównaniu z poprzednim modelem
  • Nowy, unikalny mechanizm ostrzący
  • Przystawka do zbioru kukurydzy StalkBuster z wbudowanym mulczerem
  • 6-cylindrowe silniki MTU spełniające wymagania normy Emissions Stage V
  • Znacznie większa moc znamionowa: 478 kW / 650 KM (ECE R120)
  • Inteligentny system kontroli napędu na cztery koła BalancedGrip jest dostępny na życzenie

 

Precyzja oznacza maksymalne osiągi – zawsze i wszędzie.

Z nową maszyną Fendt Katana możesz pracować na użytkach zielonych niezależnie od tego, jak bardzo pagórkowaty jest teren, jak miękkie podłoże lub jak zróżnicowana jest wilgotność plonu. Ogromny bęben tnący i sześć walców zasilających jest w stanie przetworzyć najwyższe plony, zachowując najlepszą jakość cięcia. Nowy model Fendt Katana jest nie do zatrzymania podczas prac w kukurydzy. Ta potężna i precyzyjna maszyna zapewnia najwyższą jakość ciecia oraz rozcierania zarówno w przypadku krótkiego, jak długiego materiału. Nie istnieje lepszy sposób przetwarzania kukurydzy przeznaczonej do produkcji biogazu czy pasz.

 

Ogromna liczba egzemplarzy Fendt Katana na rynku mówi za siebie, podobnie jak krowy zadowolone z otrzymanej dzięki nim paszy. One są naszymi najsurowszymi krytykami. Zdecydowanie odrzuciłyby zbyt długie elementy w paszy oraz wszelkie łodygi, które nie zostały idealnie rozdrobnione. Oznaczałoby to potencjalnie stratę cennej biomasy, a w konsekwencji ilości produkowanego mleka czy codziennego przyrostu masy. Aby wykorzystać pełny potencjał zbiorów, ziarna kukurydzy muszą być całkowicie rozbijane, a wszystkie części plonu muszą być przetworzone w całości, nawet w przypadku długich materiałów.

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności