nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Prasy kostkujące Fendt

Prasy kostkujące Fendt

Wysoka wydajność i absolutna niezawodność

Ponad 35 lat temu pierwsza prasa kostkująca opuściła fabrykę w Hesston, w stanie Kansas w USA. W ten sposób zapoczątkowano jeden z największych sukcesów w dziedzinie techniki zbiorów. W fabryce należącej od roku 2000 w całości do koncernu AGCO produkowane są prasy kostkujące Fendt. W oparciu o długoletnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji maszyny wyróżnia stabilność, trwałość oraz perfekcyjna technologia. Poprzez ciągły i praktyczny rozwój, Fendt ma teraz 5 pras o dużej wydajności w swoim portfolio.

 

Typowy Fendt – wszystko na miejscu

W maszynach Fendt innowacje są obecne nie tylko w zaawansowanej technologii, ale również widoczne w szczegółach i łatwości konserwacji. Szerokie klapy boczne prasy zapewniają doskonały dostęp do podzespołów i przeprowadzenia czynności konserwacyjnych. W razie zapadnięcia zmroku dostępne są opcjonalne światła. Łańcuch i napęd charakteryzują się bardzo długą trwałością. Automatyczne smarowanie aparatów wiążących oraz nowy układ automatycznego smarowania łańcucha to rozwiązania zapewniające wiele korzyści podczas użytkowania prasy.

Wyrzutnik kostek jest uruchamiany hydraulicznie, a składana podłoga zjazdowa ułatwia przesuwanie się kostek. Dzięki możliwej prędkości transportowej sięgającej 60 km/godz. prasa szybciej porusza się po drogach. Opcjonalnie dostępna jest również hydrauliczna stopa podporowa, ułatwiająca przyczepianie prasy do ciągnika oraz odczepianie jej. Fendt ma również odpowiedź na zmniejszenie ugniatania gleby. Opcjonalne ogumienie o rozmiarach 620/40-22,5 zapewnia większą powierzchnię kontaktu opon z glebą przy szerokości transportowej maszyny nieprzekraczającej 3,30 m. Szerokie ogumienie w połączeniu ze skrętną osią tandemową umożliwia wykonywanie szybkich i krótkich manewrów. Dzięki osi skrętnej przeprowadzanie manewrów jest łagodniejsze, co jest ważne na przykład na użytkach zielonych.

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności