nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt serii L

Fendt serii L

Łatwe i skuteczne żniwa

Wraz z serią L, oferujemy idealny kombajn zbożowy do Państwa gospodarstwa. Kombajny charakteryzują się maksymalnym komfortem, najlepszą wydajnością, niezawodnością i uniwersalnością w pracy. Nowością w tej klasie kombajnów jest komfortowa kabina Proline, z unikalnym interfejsem obsługowym Fendt VariotronicTI.

 

Nasze kombajny – tradycja innowacji

  • Znakomita jakość pracy – kombajny są doskonale przemyślane, począwszy od przyrządu żniwnego aż po rozdrabniacz słomy. Zawsze bierzemy pod uwagę jakość działania i pracy kombajnu. Całkowitą nowością w serii L jest wprowadzenie do wyposażenia wielokrotnie nagradzanego Fendt Smart Farming. To jeden z przykładów innowacji marki Fendt również w maszynach żniwnych.
  • Najwyższa jakość wykonania – zapotrzebowanie na wysokie standardy jakości to jeden z najważniejszych filarów, na którym wspiera się fabryka maszyn żniwnych w Breganze. Nie ograniczamy się tylko do zgodności ze wszystkimi normami ISO. Nasze kombajny przechodzą również przez wiele intensywnych testów przed opuszczeniem fabryki, by mogły potem sprawnie pracować w Państwa gospodarstwie.
  • Zawsze gotowy do pracy -aby zagwarantować wysoki poziom dostępności operacyjnej, nawet w przypadku trudnych upraw, używamy trwałych materiałów, odpornych na zużycie. To tylko jeden z powodów, dla którego mogą mieć Państwo pewność, że kombajny serii L będą pracować w żniwach przez wiele sezonów.

 

Wysoka wydajność nawet na zboczach

Modele kombajnów Fendt 5255 L PL i Fendt 6275 L PL są dostępne w wersji ParaLevel. Układ jest oparty na równoległoboku i wyrównuje wzniesienia do 20%. Młocarnia, układ oddzielania i oczyszczania pozostają w poziomie, pełna moc kombajnu w czasie żniw jest dostępna. Maszyny z ParaLevel mogą być wyposażone w tylna oś napędową zwiększającą właściwości trakcyjne i oferując więcej bezpieczeństwa – również w terenie pochyłym.

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności