nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt serii E

Fendt serii E

Moja rodzina – moje pola – mój Fendt

Zawsze możesz polegać na swojej rodzinie. Tak jak na nowej generacji Fendt serii E. Są to na nowo zaprojektowane kombajny, wyposażone w sprawdzone podzespoły montowane w większych modelach kombajnów, a przez to przystosowane do wytężonej pracy. W kampanii żniwnej, gdy są najbardziej potrzebne, dowiodą swojej doskonałej wytrzymałości, niezawodności i wydajności. Dzięki temu jest to nieoceniony asystent, nieodzowny szczególnie w rodzinnych gospodarstwach rolnych.

 

Najważniejsze punkty.

  • Zbiornik na ziarno o dużej pojemności, mocny napęd – zbiornik na ziarno kombajnu Fendt 5225 E ma pojemność 6500 litrów i jest jednym z największych na rynku.
  • Ciężka praca staje się przyjemnością – żniwa to okres maksymalnego wytężenia ludzi i maszyn. Wymaga on pełnej koncentracji i harmonijnej współpracy człowieka i maszyny.
  • Układ młócący-przyspiesza zbiory i łagodnie omłaca ziarno – Fendt 5225 E to kombajn zbożowy nowej generacji, który jak żaden inny troszczy się o Twoje cenne ziarno.
  • Najlepsze czyszczenie – kombajn Fendt 5225 E ma jedną z największych powierzchni sit w tej klasie maszyn, a dzięki temu zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia.
  • Znakomicie rozdrobniona słoma, najczystsze ziarno – nowy kombajn Fendt serii E jest standardowo wyposażony w czterorzędowy rozdrabniacz zawierający 52 noże.
  • Przyrządy żniwne o wysokiej przepustowości – oba oferowane przyrządy żniwne – FreeFlow i PowerFlow – odznaczają się doskonałym koszeniem zboża, równomiernym zasilaniem i wysoką wydajnością.

 

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności