nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Ładowacz czołowy Fendt Cargo

Ładowacz czołowy Fendt Cargo

Fendt CargoProfi. Nowa generacja ładowaczy czołowych.

Firma Fendt oferuje inteligentne ładowacze czołowe Cargo i CargoProfi przeznaczone do ciągników serii 300, 500 i 700 Vario. Są one pierwszymi ładowaczami czołowymi, które umożliwiają precyzyjne ważenie materiału i określanie zakresu pracy poprzez wprowadzenie wysokość podnoszenia i kąta pochylenia. Inteligentny system czujników znajduje się również w wysięgniku; regulację i komfortowy dostęp do nich umożliwia monitor Varioterminal. Dlatego ładowacze czołowe Fendt CargoProfi zapewniają bezpieczny i precyzyjny załadunek.

Ładowacz czołowy Fendt Cargo oferuje zaawansowaną technologię gwarantującą maksymalną produktywność. To uniwersalne i perfekcyjnie dostosowane narzędzie idealnie uzupełnia ciągniki Vario. Wszystkie modele są wyposażone w jedyny w swoim rodzaju układ szybkiego doczepiania/odczepiania Cargo Lock i poziomowanie mechaniczne.

  • Półautomatyczna blokada osprzętu – osprzęt można wygodnie odblokować przy użyciu dźwigni na ramie szybkozłącznej — wystarczy do tego jeden ruch dłonią. Podczas mocowania osprzętu należy go zablokować automatycznie poprzez pełne odchylenie do tyłu.
  • Blokada hydrauliczna elementów roboczych – za pomocą przycisku w kabinie operator może hydraulicznie zablokować i odblokować osprzęt , co zapewnia jego szybką i komfortową wymianę. Dwa wskaźniki blokady informują operatora o tym, czy osprzęt jest zablokowany po obu stronach (nie dotyczy ramienia wychylnego w modelu 3X)

 

Inteligenty CargoProfi

Nowy ładowacz Fendt CargoProfi, dostępny w wersjach 4X/75, 4X/80, 5X/85 i 5X/90, jest owocem ciągłego doskonalenia ciągników i ładowaczy czołowych. Jest wyposażony w wagę i czujnik przechyłu, a także komputer rejestrujący i przetwarzający różnego rodzaju dane i ustawienia. Panel sterowania Varioterminal zapewnia łatwość regulacji i przeglądania ustawień.

 

Dlaczego operatorzy maszyn Fendt mają lepszą widoczność.

Perfekcyjny przegląd sytuacji dzięki kabinie Fendt VisioPlus

W trakcie pracy z ładowaczem niezbędna jest dobra widoczność. Ciągniki Fendt Vario serii 300, 500, i 700 wyróżnia wyśmienita, panoramiczna kabina, zapewniająca widok od góry do dołu w zakresie 77°, a tym samym cudowną przestronność i widoczność. Szyba przednia kabiny zaokrągla się w kierunku dachu, zapewniając niczym nie ograniczony widok na uniesiony ładowacz czołowy. Wyprofilowanie szyby sprawia, że materiały ześlizgują się z niej i nie zasłaniają widoku.

Inteligentna konstrukcja zapewniająca najlepszą widoczność

Poprzez zastosowanie zoptymalizowanej szerokości ramienia i belki poprzecznej, umieszczonej teraz bardzo daleko z przodu, zaprojektowano całkowicie od nowa całą strukturę ładowacza czołowego. Rury zostały bezpiecznie umieszczone w ramieniu, zapewniając lepszą widoczność. Dzięki punktom mocującym ramienia ładowacza czołowego i poziomowania mechanicznego otwarcie przedniej szyby jest możliwe w dowolnym momencie podczas pracy ładowacza (funkcja niedostępna w modelach 3X/65 i 4X/75 compact).

Optymalna widoczność dzięki niskiej i opływowej masce

Zoptymalizowany został również obszar między nadkolami i przed nimi. Pokrywy silnika w ciągnikach Fendt są zawsze opływowe i dobrze zaprojektowane, co świetnie się sprawdza w szczególności podczas przeładunku zboża. Do kompaktowych ciągników serii 200 Vario firma Fendt oferuje zintegrowane okno dachowe w celu zagwarantowania pełnej widoczności podniesionego ładowacza czołowego.

 

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności