nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt 900 Vario

Fendt 900 Vario

Fendt 900 Vario – przygotowany na więcej.

Fendt już teraz wybiega w przyszłość i ma odpowiedź na stawiane przez nią wyzwania. Nowy Fendt 900 Vario — imponujący w każdym aspekcie — wydajność, przyczepność, wszechstronność, bezpieczeństwo, komfort i inteligencja.

 

Wyposażony do wszystkich rodzajów prac

Rozszerzony zakres zastosowań oznacza wyższe wskaźniki wykorzystania, co z kolei ma bezpośredni wpływ na ekonomiczność maszyny. Zarówno na polu, drodze czy w lesie. Istnieje możliwość dostosowania ciągnika Fendt 900 Vario do indywidualnych potrzeb, tak aby był idealny do wykonywanych zadań.

Wyposażenie ciągnika Fendt 900 Vario można dopasować do własnych potrzeb. Dotyczy to zarówno przodu, jak i tyłu ciągnika. Oprócz wygodnego w obsłudze podbieracza balastowego, dostępne są dwie wersje podnośnika przedniego. Do prac transportowych można skonfigurować ciągnik z komfortowym uchwytem obciążnika. To użytkownik decyduje, jakie połączenia i funkcje są mu potrzebne. Na w pełni wyposażonej tylnej części ciągnika Fendt 900 Vario znajduje się podnośnik tylny, WOM, hydrauliczne amortyzatory boczne, sprzęg mocujący, belka zaczepowa, magistrala ISOBUS, szybkozłącze Power- Beyond i wiele innych. Nie można też nie wspomnieć o pełnej gamie modułowych systemów mocowania, takich jak złącze CUNA, zaczep Piton-Fix lub Hitch (w zależności od kraju). Z przodu istnieje możliwość zamontowania podnośnika przedniego, WOM, do dwóch zaworów przednich i gniazda ISOBUS.

 

Ideał Fendt 900 Vario MT

Fendt 900 Vario MT łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch światów. Doświadczenie zdobyte w trakcie montażu ponad 250 000 przekładni Vario oraz w ciągu ponad 30 lat pracy z ciągnikami gąsienicowymi, jak również środowisko operatora Fendt i funkcje inteligentnego rolnictwa Fendt Smart Farming, czynią go nowoczesnym i innowacyjnym ciągnikiem gąsienicowym.

W przeciwieństwie do innych ciągników gąsienicowych model Fendt 900 Vario MT nie powstał w oparciu o konstrukcję standardowego ciągnika. Został opracowany od podstaw jako ciągnik gąsienicowy i to od razu widać. Fendt 900 Vario MT idealnie sprawdza się przy każdym wyzwaniu

  • Siedmiocylindrowy silnik AGCO Power o mocy do 431 KM i pojemności 9,8 l.
  • Koncepcja niskich obrotów silnika Fendt iD
  • Koncentryczny system powietrzny Fendt
  • Koncepcja napędu Fendt VarioDrive
  • Gąsienice z podwoziem SmartRide oraz zawieszeniem rolkowym Constant Grip
  • Amortyzacja kabiny Fendt
  • Funkcje Fendt Smart Farming
  • Wydajność hydrauliki sięgająca 440 l/min
  • Zaczep kat. III/IV o udźwigu 11 500 daN
  • Wałek WOM o 2 prędkościach 1000 i 1000E

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności