nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt 800 Vario

Fendt 800 Vario

Lepszy. Aż po ostatni szczegół.

Fendt 800 Vario to nowa seria popularnych, charakteryzujących się elastycznością i wydajnością ciągników o wysokiej mocy i kompaktowych rozmiarach. Dzięki mocy do 287 KM mogą wydajnie pracować nie tylko w polu, lecz znakomicie sprawdzają się w pracach transportowych. Ciągniki zostały udoskonalone aż po ostatni szczegół dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym zwiększającym wydajność, takim jak układ regulacji ciśnienia w oponach VarioGrip, prowadzenie równoległe i wiele innych.

 

Wyższa wydajność. Perfekcja w szczegółach.

Fendt 800 Vario łączy w sobie fundamentalne innowacje, które jeszcze bardziej zwiększają wydajność tej serii ciągników. Dzięki zoptymalizowanej reakcji dynamicznej, wyższemu momentowi obrotowemu i większej dostępności mocy ciągnik ten umożliwia rozwijanie prędkości do 60 km/h. Równocześnie inteligentne rozwiązania, tj. system zarządzania ciągnikiem TMS, zapewniają jednocześnie niskie zużycie zarówno paliwa jak i AdBlue. System regulacji ciśnienia powietrza w ogumieniu VarioGrip zapewnia przeniesienie efektywnej wydajności na podłoże.

 

Większa dynamika i stabilniejsza prędkość dzięki zastosowaniu podwójnej turbosprężarki

Dzięki mocy maksymalnej do 287 KM ciągnik Fendt 800 Vario charakteryzuje się wysoką wydajnością. Sześciocylindrowy silnik Deutz, o pojemności skokowej 6,06 litra, wyposażony w wysokociśnieniowy układ wtryskowy Common Rail, zapewnia znakomitą dynamikę. Wysokie ciśnienie wtrysku paliwa wynoszące 2000 barów zapewnia doskonałe rozpylenie, a tym samym najlepsze spalanie paliwa w silniku.

 

Oszczędność paliwa dzięki niskiej prędkości znamionowej

Wydajność silnika pozwoliła na obniżenie prędkości znamionowej do zaledwie 2100 obr./min. Nie tylko przyczyniło się to do poprawy parametrów zużycia paliwa, lecz również przełożyło się na zaskakująco niski poziom emisji hałasu.

 

Optymalne rozwiązania dla normy emisji spalin Stage V

Inteligentne rozwiązanie dla zgodności z nową normą dotyczącą emisji zanieczyszczeń Stage V final ma decydujące znaczenie dla ekonomii układu napędowego. To dlatego Fendt wyposażył silnik w układ oczyszczania spalin umożliwiający najniższe zużycie paliwa i płynu AdBlue. Układ przetwarzania spalin to połączenie technologii SCR, pasywnego filtra cząstek stałych oraz zewnętrznego układu recyrkulacji spalin AGRex.

 

Wszechstronność dzięki połączeniom

Ciągniki Fendt 800 Vario oferują więcej podłączeń niż inne ciągniki w tej kategorii mocy: sześć zaworów elektrohydraulicznych dwustronnego działania z tyłu i dwa zawory z przodu, gniazdo Power Beyond, połączenie ISOBUS i wiele innych. Ogólnie ciągniki Fendt 800 Vario dysponują ponad 24 gniazdami podłączeniowymi, praktycznie rozmieszczonymi z przodu i z tyłu ciągnika. Gwarantuje to uniwersalność i łatwe podłączanie wszystkich współpracujących maszyn – dla wydajnej pracy zespołowej ciągnika i maszyn

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności