nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Fendt 1000 Vario

Fendt 1000 Vario

Moc 500 KM gwarantuje wykonanie każdej pracy, każdego dnia.
Fendt 1000 Vario.

Duży. Mocny. Wyjątkowy. Prawdziwy mistrz uzbrojony w najlepsze technologie firmy Fendt. Poznaj prawdziwą moc, perfekcyjną przyczepność, mistrzowski układ sterowania i inteligentne systemy łączności nowego ciągnika Fendt 1000 Vario. Fendt 1000 Vario właściwie wykorzystuje swoją moc. Duże opony, inteligentne wyważenie i system monitorowania ciśnienia w ogumieniu oraz unikalny, zmienny napęd na cztery koła zapewniają doskonałą przyczepność w każdej sytuacji, a także znakomitą zwrotność. Ta maszyna może się pochwalić nie tylko mocą pociągową.

 

Numer jeden do ciężkich prac pociągowych.

Wysoka moc – i niskie zużycie paliwa. Jak działa Fendt iD?

Całą technologię napędu w Fendt 1000 Vario cechuje wyjątkowa wydajność. Silniki o dużej pojemności z turbosprężarką VTG osiągają swoją olbrzymią moc przy niskich obrotach. Przekładnia i zmienny napęd na cztery koła zapewniają idealną dystrybucję mocy w optymalnym zakresie zużycia paliwa. Koncepcja chłodzenia (Concentric Air System, CAS) oraz wentylator tłoczący o wysokiej wydajności odpowiadają za chłodzenie wszystkich wymienników ciepła odpowiednio do potrzeb, zwiększając tym samym ogólną wydajność. Wszystkie urządzenia odbiorcze, takie jak klimatyzacja, kompresor i alternator są skoordynowane z niskimi obrotami silnika w celu ograniczenia ich zużywania się.

 

Najwyższa moc i największa modułowość konstrukcji wśród ciągników standardowych.

 

Najwyższa wydajność przez 365 dni w roku

Wszystkie podzespoły — od silnika, przez chłodnicę i hydraulikę, aż po skrzynię biegów — zaprojektowano pod kątem ciągłej pracy z dużą mocą w trudnych zadaniach i zoptymalizowano tak, aby zapewnić przenoszenie na koła ogromnej mocy przy najniższym możliwym zużyciu paliwa. Na szczególną uwagę zasługują doskonała zwrotność, niewielka masa własna i duża ładowność ciągnika Fendt 1000 Vario. Najnowsze oprogramowanie i różnorodne interfejsy umożliwiają korzystanie z usług łączności, które podnoszą wydajność pracy dzięki szybkiej analizie danych i opcjom konserwacji dostępnym nawet podczas pracy w polu.

 

Zobacz pełny opis na stronie producenta

dział handlowy

+48 89 762 17 38

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności