Przedsiębiorstwo Romanowski
Maszyny rolnicze
Aktualności O firmie Maszyny nowe Maszyny używane Praca Serwis BOSCH Sklep internetowy Kontakt

Aktualności

2021-07-01
Zmiany w Przedsiębiorstwie Romanowski

Szanowni Państwo!


Dzięki Wam nasi drodzy Klienci i Współpracownicy, przez 17 lat współpracy Przedsiębiorstwa Romanowski z Argotractors, uzyskaliśmy miano jednego z czołowych importerów włoskiego koncernu. Zyskując Wasze zaufanie mogliśmy ugruntować swoją pozycję na rynku poprzez cenne doświadczenia, które zaowocowały podpisaniem umowy z koncernem AGCO. Od teraz w naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny marki FENDT i VALTRA: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie oraz maszyny zielonkowe i prasy (produkty dotychczasowych marek LELY i FELLA).


Wierzymy, że zmiany które wprowadzamy do naszej firmy zostaną pozytywnie odebrane przez naszych dotychczasowych oraz przyszłych klientów. Z naszej strony gwarantujemy, że my jako Przedsiębiorstwo Romanowski zawsze będziemy stawiać na pierwszym miejscu dobro klienta zapewniając pełen profesjonalizm w zakresie doradztwa ds. maszyn, serwisu oraz części. 


Bez Was nie było by nas, dlatego Wasz sukces jest naszym sukcesem. Dzięki nowym wyzwaniom chcemy w dalszym stopniu się rozwijać oraz doskonalić jakość naszych usług. Liczymy na dalszą owocną współpracę.


Z wyrazami szacunku

Zespół Przedsiębiorstwa Romanowski

Opony


- Naprawa
- Geometria
- Porady dotyczące opon
- Montaż w gospodarstwie
- Kontakt bezpośredni

Michelin

Oleje FUCHS


Oleje FUCHS zostały opracowane tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających producentów silników, wyprodukowane zostały z najlepszych substancji mineralnych zawierających wysublimowane dodatki ulepszające jakość. Stosowanie olejów i smarów agrolube pozwala na swobodne użytkowanie sprzętu oraz zapewnia ekonomiczną eksploatację poprzez redukcję spalania paliwa, wydłużając tym samym czas pomiędzy wymianą olejów i lubrykacją.

FUCHS
Copyrights 2012 Przedsiebiorstwo ROMANOWSKI Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie webCase.pl