nowoczesne maszyny rolnicze
serwis maszyn rolniczych
części do maszyn - sklep stacjonarny i internetowy
+48 89 762 00 69
7:00 - 16:00

Aktualności

Zmiany w Przedsiębiorstwie Romanowski

Szanowni Państwo!

Dzięki Wam nasi drodzy Klienci i Współpracownicy, przez 17 lat współpracy Przedsiębiorstwa Romanowski z Argotractors, uzyskaliśmy miano jednego z czołowych importerów włoskiego koncernu. Zyskując Wasze zaufanie mogliśmy ugruntować swoją pozycję na rynku poprzez cenne doświadczenia, które zaowocowały podpisaniem umowy z koncernem AGCO. Od teraz w naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny marki FENDT i VALTRA: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie oraz maszyny zielonkowe i prasy (produkty dotychczasowych marek LELY i FELLA).

Wierzymy, że zmiany które wprowadzamy do naszej firmy zostaną pozytywnie odebrane przez naszych dotychczasowych oraz przyszłych klientów. Z naszej strony gwarantujemy, że my jako Przedsiębiorstwo Romanowski zawsze będziemy stawiać na pierwszym miejscu dobro klienta zapewniając pełen profesjonalizm w zakresie doradztwa ds. maszyn, serwisu oraz części. 

Bez Was nie było by nas, dlatego Wasz sukces jest naszym sukcesem. Dzięki nowym wyzwaniom chcemy w dalszym stopniu się rozwijać oraz doskonalić jakość naszych usług. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Z wyrazami szacunku
Zespół Przedsiębiorstwa Romanowski

Pozostałe aktualności:

Majówka

Bezpiecznej Majówki wszystkim życzymy Na długi weekend majowy wygląda to następująco: 29 Kwietnia – 7:00 – 16:0030 Kwietnia – 7:00 – 16:001 Maj – Nieczynne2

Czytaj więcej »

Wesołych Świąt!

/*! elementor – v3.20.0 – 26-03-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px} Jak pracujemy w świąteczny weekend?29.03.24 (Piątek) – 7:00 – 16:0030.03.24 (Sobota)

Czytaj więcej »

Kontakt z działem sprzedaży maszyn nowych i używanych

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane – specjalista ds. sprzedaży maszyn nowych oraz używanych skontatkuje się w ciągu jednego dnia roboczego!

Serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Polityka prywatności